Topp 10 beste ting å gjøre i Neptune Beach

Topp 10 beste ting å gjøre i Neptune Beach

Neptune Beach ligger øst for Jacksonville langs den nordlige delen av Floridas Atlanterhavskysten, og er en by ved stranden i Duval County som er et av områdets mest populære feriedestinasjoner.

Neptune Beachs kyststed, så vel som nærhet til et stort byområde, statlige og nasjonalparker, og dyrelivsbevarer, gir besøkende et imponerende utvalg av rekreasjonsaktiviteter å velge mellom.

Området er også kjent for gode mat- og overnattingsalternativer, rikelig messer og festivaler og hyggelig vær året rundt.

Nedenfor er 15 ting å gjøre i og rundt Neptune Beach, Florida.

Brewhound

For hunde- og ølelskere som befinner seg med noen timer å drepe i Neptune Beach, er det ingen bedre destinasjon enn Brewhound.

Ideen bak Brewhound er enkel - øl og hunder - og med så mange solskinnsdager i Florida, er det mulig å glede seg over begge sammen utendørs.

Brewhound er kjent for sitt unike, hundesentrerte design og vennlige personale. I tillegg til øl, tilbyr de kaffe og andre alkoholfrie drikkevarer.

Langsiktige medlemskap er tilgjengelige for de som vil være i området en stund, og tidligere gjester har bemerket at det er et flott sted for hunder i alle størrelser og disposisjoner.

Cousins ​​Maine hummer

Selv om vannet rundt Coastal Florida er for varmt for den ærverdige Maine -hummeren, er det ett sted i Neptune Beach hvor det er mulig å glede seg over dem.

Cousins ​​Maine Hummer har bare vært åpen i et år, men lokale sjømat -aficionados og ferierende er enige om at de serverer New England Classics i motsetning til noen annen restaurant i området.

Fra Maine og Connecticut hummerruller til stekte muslinger og grillet ost, er det sannsynligvis litt noe for alle uansett smak, og de tilbyr også ikke-Seafood-alternativer.

Det er blitt sagt ved å besøke nordøstlige at rullene hos Cousins ​​er de beste og mest autentiske de noen gang har hatt.

Jarboe Park

Små kommunale parker blir ofte oversett for mer kjente og kommersialiserte attraksjoner, men for de som reiser på budsjetter som helst ikke vil bruke timer i bilen på å gå til fjerne parker og konserver, er de fantastiske samfunnsressurser som virkelig bør utnyttes av.

Jarboe Park ligger like nord for Florida Boulevard og vest for rute A1A noen kvartaler innover fra havet, og er et utmerket sted for en morgen- eller ettermiddagstur.

Parken ligger innen gangavstand fra populære byhoteller og har et lite tjern; Det er vanlig å se fisk, skilpadder og fugler rundt kysten.

Jax Beach Golf Club

Jax Beach Golf Club er et kommunalt anlegg som eies og administreres av den nærliggende byen Jacksonville Beach. Det har vært et favorittmål for verdisinnede golfere i mer enn fem tiår.

Selv om det startet som en 9-hulls kurs, har det utviklet seg til 18-hull og har nylig gjennomgått flere store renoveringer som har forbedret dets greener og fairways mens de eliminerer noen vannfare.

Spillerne liker kursets rike par-4s og naturlige landskap, i tillegg til den nye baren og grillen og fullt utlaget Pro Shop.

Hvis du spiller i høysesongen, kan du vurdere å bestille tee -tiden på forhånd.

Jacksonville Beach Fishing Pier

Når solen begynner å stige over Sunshine State's Atlantic Horizon, kaster den ofte imponerende farger over det skimrende vannet. Det er ikke noe bedre sted for tidlige reiser å sjekke det ut enn Jacksonville Beach Fishing Pier.

Bryggen er på 4th Avenue North og strekker seg mer enn 1200 fot ut i havet. Det åpner klokka 06.00 for å imøtekomme turgåere, sportsfiskere og fotografer.

Det er mest kjent for sitt fiske, men det er mange butikker og spisesteder samt toaletter. I løpet av de kjøligere månedene er det til og med live underholdning, så planlegger å bruke noen timer.

Isle of Eight Flags Shrimp Festival

Isle of Eight Flags rekefestival ligger i Fernandina opp fra kysten fra Neptune Beach, og har gått sterkt i mer enn fem tiår og finner sted den første helgen i mai.

Festivalen arrangeres i det sjarmerende sentrumsområdet og er et gratis arrangement som inkluderer hundrevis av leverandører. Selv om reker er festivalens viktigste attraksjon, er det også kunst og håndverk, live underholdning og en rekke ikke-seafood-billetter.

Område overnatting har en tendens til å fylle raskt opp under festivalen, så hvis du planlegger å tilbringe en natt eller to, kan du ta reservasjonene dine på forhånd.

Castaway Island Preserve

Castaway Island Preserve er gjemt langs Intracoastal Waterway rett utenfor Jacksonville, og er et relativt uforstyrret naturområde som inkluderer noen forskjellige miljøer, som tidevannsstrømmer og saltmyrer. Det har en måte å få besøkende til å føle at de er lenger borte fra byen enn de egentlig er.

Preserveren består av mer enn 300 dekar og er krysset av en rekke, godt merkede flerbruksstier, noe som gjør selvutforskning enkel.

Preserve er et favorittfluktdestinasjon for turgåere, syklister og naturfotografer. Det er også en god passform for de som reiser med små behov for frisk luft, trening og vidåpne rom.

Amelia Island

Selv om det vil ta litt tid å komme til fra Neptune Beach, er Amelia Island en av de Nord-Florida-attraksjonene som mange reisende velger å ikke passere.

Med mer enn et dusin mil med naturlige hvite strender i tillegg til historiske attraksjoner og all-round sjarmerende sjarm som er i en egen klasse, er Amelia Island den perfekte destinasjonen på dagsturen, og de fleste besøkende som ender opp å tilbringe en hel dag der.

Sporting A History Museum, State Park og en rekke guidede turer og cruisealternativer, det er perfekt for alle slags reisende. Det er rikelig med spisesteder og losji -alternativer også, men de er ikke så rimelige som de som er funnet andre steder.

Strender museum

Beaches Museum ligger på Beach Boulevard i Jacksonville Beach, og er en unik attraksjon som kombinerer kultur, kunst og utdanning til ett praktisk sted på en måte som få andre arenaer gjør.

Museet har en rekke engasjerende utstillinger som berører historie, vitenskap, den naturlige verden og kultur; De tilbyr også en rekke forestillinger regelmessig.

Deres hendelseskalender inkluderer klassisk musikk, gjesteforelesere og kunstshow, for å nevne noen. Personalet tilbyr en rekke programmer og aktiviteter som er passende for både barn og voksne med varierte interesser. Billetter til populære show selger ofte ut raskt, så planlegg deretter.

Museum of Contemporary Art Jacksonville

Museum of Contemporary Art, som ligger i sentrum, er Nord -Floridas fremste destinasjon for elskere av kunst, kultur og arrangementer.

Museets permanente samling inkluderer kjente verk fra nasjonalt anerkjente artister i en rekke medier, og med mange internasjonale påvirkninger.

Mange innbyggere besøker museet flere ganger gjennom året, og for noen er det deres spesielle begivenheter som er de store trekkplasteret.

Midlertidige utstillinger fra andre institusjoner er populære, og det samme er gjesteforelesere, feriefester og uavhengig produserte filmer. Hvis du vil være rundt den første onsdagen i hver måned, er det en kunstvandring fra kl.

Museum of Science & History

Selv om det ikke er en stor by etter East Coast Standards, er Jacksonville et kosmopolitisk sted som tilbyr gjester et unikt utvalg av attraksjoner, hvorav mange vanligvis finnes i større urbane knutepunkter.

Museum of Science & History ligger i nærheten av sentrum av Jacksonville rett overfor ST. Johns River. Selv om det ikke er det største museet i byen, er det en av de mest engasjerende og er et sted som ofte ender opp å konsumere større biter av tid enn besøkende opprinnelig hadde ment.

Utstillinger berører alt fra menneskekroppen og lokal historie til kunst og teknologi, og mye av det du vil se og oppleve er designet med barn i tankene.

Komediesone av Jacksonville

Med sin naturlige skjønnhet og overflod av kulturelle attraksjoner og museer, er Nord-Florida-kysten rundt Neptune Beach et eventyrland for friluftelskere og historieinnstilte reisende. Men for de som trenger en tempoendring og en god latter eller to, er det virkelig ingen bedre kveldsdestinasjon enn komediesonen til Jacksonville.

Klubbens plan har nasjonalt kjente headliners som D.L. Hughley og Rob Schneider, i tillegg til mange lokale, kommende talent som ofte er like morsomme som de store navnutøverne.

Tidligere gjester har satt pris på klubbens intime atmosfære, og det er ofte en av de mest minneverdige opplevelsene av besøkende turer.

Kingsley Plantation

Kingsley -plantasjen ligger på eiendommen til Timucuan Ecological and Historical Preserve rett opp kysten fra Neptune Beach; Det er et av områdets mest gripende og godt bevarte historiske steder.

Selv om plantasjen trivdes på begynnelsen av og midten av 1800-tallet og benyttet slaver, har den en unik historie som var langt annerledes enn andre plantasjer i området; På høyden inkluderte det mer enn 30 000 dekar.

Nettstedet består nå av plantasjens hjem, slaveboliger og gårdsbygninger. Langs stiene som forbinder dem, er det en rekke historiske markører som lar besøkende vite den historiske betydningen av tingene de ser.

Riverside Arts Market

Jacksonvilles Riverside Arts Market er åpent hver lørdag og er full av individuelle, lokale leverandører som selger alt fra håndlagde smykker og helse- og kroppsprodukter til T-skjorter og ferske grønnsaker.

Markedets leverandørnummer i hundrevis, og det er ofte gateutøvere på hånden som gir den en unik festivalatmosfære som du bare ikke vil finne på andre markeder.

Matalternativer inkluderer god kaffe, velsmakende smørbrød og munnvannende bakevarer. Det hele er bare en kort spasertur fra elven, som er et utmerket sted for en spasertur etter shopping, spesielt når været er perfekt om våren og høsten.

Jacksonville Zoo and Gardens

Dyrehager og botaniske hager er stadig populære attraksjoner som alltid er store treff med både barn og voksne.

Jacksonville Zoo and Gardens ligger bare noen få kilometer fra sentrumsområdet, og er kjent for sin vandrende safari som fører besøkende gjennom en rekke utstillinger med eksotiske afrikanske dyr som løver, sebraer og sjiraffer.

De som besøker med små i sommermånedene vil være glade for å lære at det også er en sprutpute og vannpark på stedet. Mellom dyreutstillinger og aktiviteter er det vanlig at familier tilbringer den bedre delen av en dag inne.